Kierownik ds. administracyjnych: kariera i proces rekrutacyjny

Rozmowa o awansie. Jak robić to dobrze?

Napisane przez Dominik 27 lipca, 2021 0 komentarzy

Zależy Ci na awansie? W takim razie weź sprawy w swoje ręce. Pokaż przełożonemu, że zależy Ci na poszerzeniu Twoich obowiązków oraz na podwyżce. Przede wszystkim powinieneś zadbać o to, żeby zauważył on, że zasługujesz na awans.

Chcesz zostać w przyszłości kierownikiem do spraw administracyjnych? W takim razie ten artykuł powstał z myślą właśnie o Tobie. Jako osoba ambitna, której zależy na poszerzaniu własnych kompetencji, musisz zadbać o swoje interesy. A możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób. Przede wszystkim postaw na rozmowę z przełożonym. Jak do niej podejść?

Rozmowa o awansie

Do tego typu rozmowy musisz się odpowiednio przygotować. Zrób spis wszystkich swoich osiągnięć, a także właściwie zrealizowanych projektów, które z sukcesem doprowadziłeś do końca. Przedstaw je podczas rozmowy ze swoim przełożonym.

Możesz mu również powiedzieć o swoich ambicjach i dać mu do zrozumienia, że zależy Ci na ciągłym rozwoju. To niezwykle ważne, ponieważ ma wpływ na jego postrzeganie Twojej osoby. Przed udaniem się na taką rozmowę z przełożonym, warto go uprzedzić o Twoich zamiarach. Dzięki temu przełożony będzie miał również możliwość, przygotowania się do niej, a to bardzo ważne, ponieważ pozwoli Ci uzyskać szybki feedback.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy