Wsparcie administracyjne – Pracownik biurowy

ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • przygotowanie kompleksowej dokumentacji do realizacji zleceń krajowych i zagranicznych
  • ustalanie szczegółów i bezpośredni kontakt ze zleceniodawcami z rynku niemieckiego w zakresie organizacji pracy oraz wymaganej dokumentacji
  • tłumaczenie korespondencji oraz dokumentacji, umów ( język niemiecki) związanej z realizacją zleceń
  • dbanie o obieg dokumentów w firmie
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • wsparcie w organizacji podróży służbowych (m.in. rezerwacja hoteli, biletów, etc..)
  • rozliczanie delegacji krajowych, zagranicznych, ryczałtów samochodowych, zaliczek itp.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzanie priorytetami
  • zaangażowanie, skrupulatność, rzetelność i odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dużą samodzielność działania
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i kompetencji