Stażysta / Specjalista w Oddziale Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DPK.210.7.2021

WARUNKI PRACY

  • umowa o pracę, pełen etat
  • praca biurowa
  • praca w siedzibie WSSE w Warszawie przy ul. Nowogrodzka 82 na 3 piętrze
  • praca przy monitorze powyżej 4 godzin
  • pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami na parterze
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym,
  • budynek nie posiada windy oraz podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przyjmowanie, rejestracja i korespondencji przychodzącej i wychodzącej zgodnie ze stosowaną instrukcja,
  • Wysyłka dokumentacji wytworzonej w Oddziale,
  • Koordynacja i zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów zgodnie ze stosowną instrukcją,
  • Porządkowanie i archiwizowanie akt zgodnie ze stosowną instrukcją,
  • Obsługa telefonów i poczty elektronicznej,
  • Organizowanie i zamawianie materiałów na potrzeby Oddziału,
  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania i pisma o charakterze ogólnym,
  • Opracowywanie procedur wewnętrznych,
  • Sporządzanie i analiza sprawozdań,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Oddziału,

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • stażysta: wykształcenie wyższe
  • specjalista: wykształcenie wyższe oraz staż pracy min. 2 lata

WYMAGANIA DODATKOWE

  • znajomość przepisów regulujących funkcjonowanie administracji rządowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach stresu,
  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy,
  • rzetelność, terminowość, odpowiedzialność, dokładność;
  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole,

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV oraz list motywacyjny.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.