Starszy referent

Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie
Komendant Powiatowy poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Szczytno
Ogłoszenie o naborze Nr 98671

Warunki pracy

praca przy monitorze ekranowym, brak windy w budynku

Zakres zadań

  • zapewnienie sprawności technicznej systemów informatycznych,
  • administrowanie danymi w systemach jawnych,
  • zapewnienie uprawnień i dostępu do systemów teleinformatycznych,
  • prowadzenie spraw magazynowo-ewidencyjnych sprzętu informatyki i łączności;

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "tajne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych.