Starszy Referent

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Zamość
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie m. in.:
  • Prowadzenie dziennika pism przychodzących i wychodzących
    • przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozdzielanie korespondencji wpływającej do Oddziału Zamość
    • przygotowywanie i ewidencjonowanie korespondencji do ekspedycji
    • rozdzielanie korespondencji wg dekretacji
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji wychodzącej w elektronicznym systemie pocztowym
  • Doręczanie korespondencji do instytucji na terenie miasta
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie paczek
  • Prowadzenie rejestru faktur w PGE Dystrybucja SA Oddział Zamość
Profil kandydata:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu administracyjnym, prawno-administracyjnym lub ekonomicznym
  • Wiedza z zakresu obiegu dokumentacji firmy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Ze swojej strony gwarantujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szansę rozwoju zawodowego
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGE Dystrybucja S.A. (adres: ul. Garbarska 21A; 20‑340 Lublin). Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji jest dostępna na stronie: https://pgedystrybucja.pl/polityka-prywatnosci/dane-osobowe/klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy.

Podobne oferty pracy

Pracownik biurowo-administracyjny w dziale Laboratorium

Opis stanowiska: Rozliczanie produkcji w systemie operacyjnym, Opracowywanie dokumentacji, Nadzór nad dokumentacją, Czynny udział i analiza wyników inwentaryzacyjnych. Wykształcenie minimum średnie, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem,...

Firma: PEKABEX

Lokalizacja: mazowieckie / Mszczonów

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Specjalista w Biurze Jakości i Innowacyjności Kształcenia

Główne zadania: działania związane z funkcjonowaniem i rozwojem uczelnianego Systemu Zarządzania Jakością Kształcenia (opracowywanie metod oraz narzędzi, zbieranie, przetwarzanie, opracowywanie i analiza danych do oceny jakości kształcenia w WUM),...

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Office Administrator

About the department The job is located in Piastów Office Center – a modern and comfortable work environment. The department is mainly responsible for preparing documents for invoicing, handling prescriptions and entering orders for customers. We offer a...

Firma: Coloplast Business Centre Sp z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

Szczegóły ogłoszenia

Firma: PGE Dystrybucja S.A.

Data dodania: 2021-03-23

Miejsce pracy: lubelskie / Zamość