Starszy Referent / Starsza Referentka w Dziale Nauczania

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs
na stanowisko starszego(-ej) referenta(-ki)
w Dziale Nauczania

Miejsce pracy: Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
Nr ref.: starszy referent.DN

Nazwa stanowiska: starszy referent

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z Pełnomocnikiem Rektora ds. jakości kształcenia oraz Uczelnianą Komisją ds. Jakości Kształcenia (UKJK) w zakresie szeroko rozumianej jakości kształcenia (przygotowanie projektów aktów prawnych, rekomendacji oraz innych regulacji wewnętrznych).
  • Sporządzanie zestawień i opracowywanie sprawozdań z realizacji podjętych działań w zakresie jakości kształcenia i publikowanie informacji na stronie UWr.
  • Przygotowanie raportów i analiz na potrzeby Uczelnianej Komisji ds. Jakości Kształcenia.
  • Obsługa strony internetowej uczelni (Jakość kształcenia) w zakresie zamieszczania informacji dotyczących Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA) oraz aktów prawnych dotyczących funkcjonowania uczelni.
  • Prowadzenie ankietyzacji w zakresie wskazanym przez Uczelnianą Komisję ds. Jakości Kształcenia z wykorzystaniem programu Ankieter oraz MS Forms.
  • Współpraca, gromadzenie, przetwarzanie informacji i współdziałanie z odpowiednimi komisjami wydziałowymi, w tym w szczególności z wydziałowymi komisjami ds. zapewniania jakości kształcenia oraz oceny jakości kształcenia w zakresie przygotowywanych przez jednostki raportów samooceny kierunku dla PKA.
  • Analiza programów studiów pod kątem wymagań ustawowych oraz wymogów określonych w wewnętrznych aktach prawnych uczelni.
  • Udział w procesie wnioskowania uczelni o uzyskanie akredytacji międzynarodowej.
  • Obsługa ogólnopolskiego systemu informacji o nauce i szkolnictwie wyższym POL-on w zakresie wprowadzania oraz weryfikowania danych w module kierunki studiów.
  • Obsługa Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS) w zakresie przygotowywania bieżących danych o liczbie programów oraz studentów studiujących w j. polskim oraz j. angielskim.
  • Współpraca z Biurem Obsługi Projektów UWr w ramach przygotowywania dokumentów aplikacyjnych w konkursach na uzyskanie finansowania działalności dydaktycznej i edukacyjnej oraz rozliczania projektów dydaktycznych.
  • Współpraca z wydziałami oraz jednostkami ogólnouniwersyteckimi w zakresie inicjowanych przez te jednostki propozycji zmian w regulacjach prawnych dotyczących procesu kształcenia.
  • Współpraca z sekretarzem Senackiej Komisji Nauczania oraz Uczelnianej Komisji ds. Jakości Kształcenia w zakresie organizowania pracy komisji i sporządzania protokołów z posiedzeń.
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office: MS Word i MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
Wymagania pożądane:
  • Doświadczenie w pracy w instytucji publicznej lub edukacyjnej (preferowana uczelnia publiczna)
  • Znajomość systemu USOS
  • Znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz kpa
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • Preferencyjne pożyczki