Starszy referent

Wydział Mechaniczny, Katedra Inżynierii Elementów Lekkich, Odlewnictwa i Automatyki Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SR/W10/09/2020
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Starszego referenta będzie odpowiedzialna za prowadzenie bieżących spraw administracyjnych Katedry.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie bieżących spraw administracyjnych Katedry K54W10D07,
  • prowadzenie zewnętrznej i wewnętrznej korespondencji,
  • realizacja zakupów,
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowych,
  • ewidencja dokumentów pracowniczych (urlopy, karty pracy itp.),
  • prowadzenie dokumentów związanych z realizowanymi w Katedrze projektami badawczymi,
  • uczestnictwo w procesach organizacyjnych Katedry, Wydziału,
  • podnoszenie kwalifikacji.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie,
  • sprawna organizacja pracy,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość systemu TETA,
  • pracowitość, sumienność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • dodatkowy pakiet świadczeń.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).