Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 78527

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).

Praca w godzinach od 7:30 do 15:30 w dniach od poniedziałku do piątku.

Zakres zadań

  • Opracowuje roczne plany wydatków budżetowych, a w szczególności w zakresie wydatków osobowych i pochodnych
  • Przygotowuje korekty planu wydatków budżetowych jednostki w zakresie wydatków osobowych i pochodnych stosownie do występujących potrzeb
  • Przygotowuje okresowe informacji i analizy z realizacji wydatków osobowych i pochodnych na potrzeby kierownictwa KWP w Poznaniu oraz jednostki zwierzchniej
  • Opracowuje, ustala i kontroluje limity finansowe na podwyżki wynagrodzeń pracowników Policji i uposażeń policjantów
  • Dzieli fundusz nagród motywacyjnych i zapomóg dla policjantów oraz fundusz nagród uznaniowych dla pracowników cywilnych na poszczególne limity
  • Przygotowuje okresowe informacji nt. potrzeb jednostki w zakresie wydatków pochodnych od uposażeń oraz wpłaty na PFRON
  • Analizuje wniosków personalnych funkcjonariuszy i pracowników cywilnych
  • Kontroluje wnioski organizacyjne i rozkazy organizacyjne komórek i jednostek Policji garnizonu wielkopolskiego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w komórkach finansowych
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność negocjacji i komunikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiadanie upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "Poufne" lub złożenie oświadczenia o gotowości poddania się postępowaniu sprawdzającemu celem uzyskania odpowiedniej klauzuli dostępu do informacji niejawnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe