Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 69581

Warunki pracy

• praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych
• zadania wykonywane w siedzibie Urzędu oraz poza siedzibą Urzędu
• zagrożenia biologiczne typowe dla pracy z dokumentacją
• konieczność poruszania się po terenie urzędu w celu przekazaniu lub odebrania dokumentów
• stanowisko pracy znajduje się na II piętrze budynku biurowego
• budynek wyposażony w windy osobowe, klatka schodowa o normatywnej ilości stopni, z poręczami
• drzwi wejściowe do pokoi biurowych o szerokości 90 cm
• stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych
• praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę
• pomieszczenia higieniczno-sanitarne w budynku częściowo przystosowane dla osób niepełnosprawnych
• budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych

Pracownikom oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• dodatek stażowy
• dodatkowe wynagrodzenie roczne
• nagrody wypłacane z funduszu nagród uzależnione od osiąganych wyników pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia w oparciu o indywidualny program rozwoju zawodowego, możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych i kursów językowych)
• dofinansowanie wypoczynku oraz różnych form aktywności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
• możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego
• pracę w siedzibie Urzędu położonej w dogodnej lokalizacji w centrum miasta
• ruchomy system czasu pracy

Zakres zadań

  • obsługa organizacyjno-administracyjna pracowników Gabinetu Wojewody, w tym systemu monitorowania pracy pracowników
  • obsługa korespondencji i zarządzanie jej obiegiem w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD)
  • zapewnienie obsługi kancelaryjno-technicznej sekretariatów, w tym pełnienie zastępstw w sekretariatach Wojewody, Wicewojewodów oraz Dyrektora Gabinetu Wojewody
  • przygotowywanie informacji i materiałów na potrzeby organizowanych wydarzeń
  • obsługa organizacyjna spotkań przełożonych z klientami zewnętrznymi, gośćmi i pracownikami Urzędu
  • tworzenie projektów korespondencji okolicznościowej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • swoboda wypowiedzi w mowie i piśmie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość podstaw protokołu dyplomatycznego i umiejętność ich wykorzystania w praktyce
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • ukończony kurs sekretarki/asystentki
  • kreatywność
  • dyspozycyjność