Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tczewie
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Tczew
Ogłoszenie o naborze Nr 75761

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa w siedzibie Inspektoratu. Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie.

Wejście do budynku po pięciu stopniach - brak windy.

Łazienki nie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Narzędzia i materiały do pracy tj. komputer, drukarka, telefon komórkowy, telefon stacjonarny oraz niszczarka.

Zakres zadań

  • Obsługuje sekretariat Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Tczewie
  • Dysponuje środkami pieniężnymi, budżetowymi zgodnie z przepisami dotyczącymi budżetu państwa oraz innymi środkami będącymi w dyspozycji Inspektoratu
  • Prowadzi sprawy związane z naborem do służby cywilnej oraz nawiązywaniem, trwaniem i rozwiazywaniem stosunku pracy
  • sprawdza pod względem formalnym i rachunkowym rachunki przedłożone przez Urzędowych Lekarzy Weterynarii
  • Prowadzi sprawy i dokumentacje związane z zaopatrzeniem i wyposażeniem Inspektoratu
  • Sporządza sprawozdania na potrzeby Służby Cywilnej, Głównego Urzędu Statystycznego, Komisji Europejskiej, Zamówień Publicznych oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku
  • Opracowuje decyzje, upoważnienia oraz umowy Urzędowych Lekarzy Weterynarii
  • Prowadzi sprawy związane z obsługą samochodów służbowych Inspektoratu, w tym wydaje i przyjmuje karty drogowe, delegacje i dba o ubezpieczenia komunikacyjne, okresowe przeglądy techniczne, jak i naprawy, remonty

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy, przepisów dotyczących służby cywilnej, Inspekcji Weterynaryjnej oraz finansów publicznych. Znajomość obsługi komputera oraz programów MS Office.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Szczegóły ogłoszenia

    Firma: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tczewie

    Data dodania: 2021-03-12

    Miejsce pracy: pomorskie / Tczew