Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Rzeszów
Ogłoszenie o naborze Nr 72866

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

praca administracyjno - biurowa,

praca przy monitorze ekranowym,

krajowe wyjazdy służbowe

kontakt z klientem zewnętrznym

Miejsce i otoczenie organizacyjno – techniczne stanowiska pracy

praca wykonywana w siedzibie  Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie,

wejście do budynku z podjazdem dla osób niepełnosprawnych,

winda, brak oznaczeń, specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym,

na stanowisku pracy nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia

Zakres zadań

  • koordynowanie i zarządzanie przebiegiem projektu „Ochrona zagrożonych gatunków nietoperzy w ramach sieci Natura 2000 w województwie podkarpackim”,
  • sporządzanie projektów: umów, porozumień i innych dokumentów dotyczących realizacji projektu,
  • dokonywanie analizy dokumentów przedstawianych przez wykonawców wyłonionych do wykonywania prac w ramach projektu,
  • dokonywanie odbioru prac wykonanych w ramach projektu, nadzorowanie i koordynowanie pracy wykonawców wyłonionych do wykonywania prac w ramach projektu,
  • udział w planowaniu wydatków w ramach projektu, sporządzanie wniosków o płatność pod względem merytorycznym i finansowym, rozliczanie pod względem finansowym projektu,
  • wykonywanie prac o charakterze logistyczno-administracyjnym (opisywanie faktur i innych dowodów księgowych, sporządzanie dokumentów rozliczeniowo – księgowych),
  • prowadzenie sprawozdawczości przebiegu realizacji projektu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z ochroną środowiska, ochroną przyrody, leśnictwa i/lub w zakresie rozliczania projektów finansowanych ze środków zewnętrznych
  • znajomość ustaw: o ochronie przyrody, o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, Prawo zamówień publicznych, o finansach publicznych, o służbie cywilnej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • rzetelność i terminowość
  • samodzielne doskonalenie zawodowe
  • identyfikacja z misją urzędu
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi i znajomość specjalistycznych programów: Trezor, QNT Quorum: finansowo-księgowy, aplikacji SL2014