Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
Lubuski Kurator Oświaty poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Ogłoszenie o naborze Nr 73259

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych. Zadania wykonywane w siedzibie urzędu. Pracownikom oferujemy: - wynagrodzenie 3224.72 zł brutto, - dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy, - dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka), - praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym, - elastyczny czas pracy – rozpoczęcie pracy w godzinach między 7:00 a 8:00, - możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego w preferencyjnej cenie, - dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych, - pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, paczki świąteczne dla dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do zakupu biletów do kina, teatru, na siłownie. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy Stanowisko pracy usytuowane jest na IV piętrze. Budynek z windą. Budynek nie jest przystosowany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej (wąskie drzwi, progi, niedostosowane toalety) Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, stanowisko pracy odpowiednio wyposażone i dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych.

Zakres zadań

  • realizuje zadania związane z awansem zawodowym nauczycieli,
  • prowadzi rejestr ekspertów i przygotowuje umowy cywilno-prawne dotyczące awansu zawodowego nauczycieli,
  • wyraża zgody na zatrudnienie nauczycieli bez kwalifikacji i osób niebędących nauczycielami,
  • prowadzi sprawy związane z nagradzaniem i odznaczaniem pracowników oświaty,
  • przygotowuje informacje i komunikaty do publikacji na stronie internetowej Kuratorium Oświaty,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • znajomość ustawy Prawo oświatowe
  • znajomość ustawy Karta Nauczyciela
  • znajomość rozporządzenia w sprawie uzyskania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli
  • znajomość rozporządzenia w sprawie szczegółowego trybu postępowania w sprawach o nadanie orderów i odznaczeń oraz wzorów odpowiednich dokumentów,
  • znajomość rozporządzenia w sprawie kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli
  • znajomość rozporządzenia w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli
  • znajomość regulaminu organizacyjnego Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy w zespole