Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Bydgoszczy
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 68808

Warunki pracy

•praca biurowa w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
• praca w niepełnym wymiarze czasu,
•praca przy wykorzystaniu standardowych urządzeń biurowych,
•stanowisko pracy znajduje się na I i II piętrze budynku,
• budynek i pomieszczenia nie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
• pomieszczenia oświetlone światłem naturalnym i sztucznym,
•praca pod presją czasu

Zakres zadań

  • przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych w Inspektoracie, wspieranie administratora w realizacji obowiązków wynikających z RODO,
  • zapewnienie ochrony informacji niejawnych oraz zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji niejawnych Inspektoratu,
  • prace związane z opracowywaniem dokumentacji Planu Zarządzania Kryzysowego i jego aktualizacji w Inspektoracie,
  • prowadzenie archiwum WIJHARS w Bydgoszczy,
  • prowadzenie szkoleń dla rzeczoznawców w zakresie ustawowej działalności Inspektoratu,
  • prowadzenie strony internetowej BIP WIJHARS w Bydgoszczy,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • umiejętność rozumienia, analizowania i stosowania przepisów prawa,
  • ukończony kurs kancelaryjno-archiwalny I stopnia,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość przepisów ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • odbyte szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych,
  • 6 miesięcy pracy w jednostce budżetowej
  • komunikatywność,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń