Specjalista w Kancelarii Tajnej

W związku z rozwojem Pionu Realizacji i Wdrożeń,

Enigma SOI poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • praca w kancelarii tajnej obejmująca zarówno pracę z dokumentami jak i sprzętem elektronicznym,
  • sprawowanie nadzoru nad obiegiem dokumentów i podzespołów zawierających informacje niejawne,
  • przyjmowanie, rejestrowanie, ewidencjonowanie, przechowywanie, przekazywanie i wysyłanie dokumentów i podzespołów niejawnych,
  • odbieranie i przekazywanie poczty niejawnej,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów ustawy o ochronie informacji niejawnych,
  • czynny udział w realizowanych dostawach dokumentów i sprzętu, wyjazdy.
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą dokumentacji,
  • obsługa komputera w zakresie pakietów biurowych,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność,
  • rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • korzystanie z pełni praw publicznych,
  • nieposzlakowana opinia, możliwość uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa (lub jego posiadanie),
  • dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy, komunikatywność,
  • umiejętność działania w sytuacjach dynamicznych, wymagających szybkiej reakcji i skupienia,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Różnorodne, ciekawe projekty (głównie specjalne)
  • Przeszkolenie w zakresie procedur
  • Profesjonalny onboarding i zapoznanie z organizacją
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną formę zatrudnienia (UoP)
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, zdobywanie certyfikatów, dofinansowanie do studiów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim
  • Wyjazdy/wyjścia integracyjne
  • Doskonałą atmosferę pracy i dobrą kawę