Specjalista / Specjalistka ds. realizacji projektów / Pracownik administracyjny

Ogłoszenie numer: 7023585, z dnia 2022-06-01

Podejmujemy nowe wyzwania i poszukujemy nowych osób do naszego zespołu!

Pracując na tym stanowisku, będziesz wspierać załogę Stowarzyszenia Sursum Corda („w górę serca”) w sprawnym i rzetelnym działaniu.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

  • prowadzenie dokumentacji merytorycznej i organizacyjnej przedsięwzięć i projektów
  • nadzór nad budżetami projektów i przedsięwzięć i wydatkowaniem środków
  • prowadzenie monitoringu finansowego realizowanych przedsięwzięć i projektów
  • przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej przedsięwzięć i projektów (m.in. faktur, porozumień wolontariackich, sprawozdań)
  • udział w działaniach promocyjnych
  • wsparcie organizacyjne działań projektowych (m.in. rekrutacja uczestników, logistyka wydarzeń, prowadzenie dokumentacji, kontakt z uczestnikami, zakupy, opracowywanie pism, prowadzenie korespondencji)
  • udział w monitoringu i ewaluacji rezultatów prowadzonych działań
  • współpraca z grantodawcą w zakresie spraw formalnych
  • udział w spotkaniach zespołu projektowego, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami
  • współdziałanie z innymi pracownikami, wolontariuszami oraz partnerami stowarzyszenia

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • wysokie kompetencje komunikacyjne i umiejętności współpracy w zespole
  • odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy
  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Word i Excel
  • umiejętności przetwarzania dużej ilości danych i informacji z różnych źródeł
  • gotowości do pracy w biurze i niekiedy w terenie
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej i/lub wykonywaniu czynności administracyjnych

Oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze całego etatu
  • dobrze wyposażone stanowisko w biurze, w centrum Nowego Sącza (przy Placu Kolegiackim)
  • pracę w zespole opartym o dobre relacje, zaufanie i wspólne kształtowanie miejsca, w którym angażujemy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji pozarządowej
  • możliwość włączania się w planowanie działań stowarzyszenia
  • środowisko pracy, w którym ceniona jest samodzielność i kreatywność
  • udział w realizacji projektów, które mają sens i znaczenie dla ich uczestników
  • nieszablonowość działań i wyzwania sprzyjające rozwojowi