Specjalista ds. wsparcia administracji z j. francuskim

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: SWA/049/TŁU

Oferta:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Rozpoczęcie pracy od początku listopada 2020
  • Umowa o pracę na czas określony - 1-miesięczny okres próbny
  • Wynagrodzenie miesięczne - 4300 zł brutto
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub administracji
  • Min. podstawowa znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy i silna motywacja

Zadania:

  • Współpraca i wsparcie francuskiego oddziału firmy w codziennych zadaniach
  • Aktualizowanie oraz weryfikacja danych w systemach firmy
  • Utrzymywanie kontaktu z Klientami firmy oraz odpowiadanie na ich zapytania w j. francuskim
  • Informowanie Klientów o wydarzeniach oraz przesyłanie im informacji marketingowych