Specjalista ds. rejestracji pojazdów

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w spółce mLeasing
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Specjalista ds. rejestracji pojazdów w mLeasing

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: RKM/022/0221

Główne zadania:

  • rejestracja pojazdów
  • współpraca z Wydziałem Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów w Łodzi – Urząd Miasta Łodzi
  • współpraca i komunikacja z dostawcami pojazdów
  • komunikacja z klientami

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • znajomość MS Office
  • wiedza z zakresu leasingu oraz finansów
  • prawo jazdy i własny samochód

Zapraszamy do aplikowania osoby komunikatywne,  potrafiące pracować w zespole,  otwarte na potrzeby innych, zaangażowane i odpowiedzialne.

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o działalność gospodarczą dla jednej ze spółek Grupy mBanku – mLeasing Sp. z o.o.
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w obszarze leasingu
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty