Specjalista ds. realizacji zadań produkcyjnych

Spółka Dolkom z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej PKP PLK S.A. Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w realizacji napraw nawierzchni kolejowej, profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze maszyn o dużej wydajności oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą.

Poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • sprawowanie administracyjnej obsługi w ramach kompetencji działu
  • obsługa przydzielonych do stanowiska zleceń umów sprzedaży szczególnie w zakresie sporządzania dokumentów oraz działań związanych z obsługą systemu informatycznego spółki
  • koordynowanie realizacji zleceń umów sprzedaży w okresie od przyjęcia zlecenia po realizację do zakończenia okresów gwarancyjnych i rękojmi oraz przygotowanie do archiwizacji i zdanie do archiwum przygotowanych wcześniej kartonów z pełną dokumentacją budów
  • uczestnictwo w procesie przygotowania do realizacji zlecenia umowy sprzedaży
  • uczestnictwo i przygotowanie procesu wyłonienia podmiotu, któremu powierzone będzie podwykonawstwo robót lub wykonanie usługi
  • prowadzenie procesu realizacji zleceń umów sprzedaży od momentu otrzymania zadania do wystawienia karty gwarancyjnej
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczno-budowlane
  • mile widziana znajomość produktu i branży kolejowej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność
  • obowiązkowość i systematyczność w wykonywaniu zadań
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
    • ubezpieczenia zdrowotne
    • pakiety medyczne
    • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
    • karty multisport
    • dofinansowanie do wczasów i wycieczek
Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:
1.     realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej         umowy o pracę
2.     archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia          w dowolnym czasie
                 Tak            Nie
      *zaznaczyć właściwe