Specjalista ds. Raportowania i Administracji Biura

Why Not TRAVEL jest firmą z ugruntowaną pozycją i jednym z liderów w zakresie kompleksowej obsługi wyjazdów biznesowych na rynku polskim. W związku z reorganizacją pracy, poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Raportowania i Administrowania Biura w Krakowie lub Kielnarowej k/ Rzeszowa.

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • cykliczne przygotowywanie i weryfikowanie raportów sprzedaży dla Klientów
  • kontakt z Klientami w zakresie analizy raportów sprzedaży
  • analizowanie i iteracyjne ulepszanie procesów raportowych
  • współpraca z programistami w zakresie tworzenia i zmian raportów
  • formułowanie wymagań do zmian w systemach informatycznych oraz weryfikowanie wdrażanych zmian (poprawność wdrożenia produktu)
  • obsługa administracyjna biura
  • porządkowanie dokumentacji, kontrolowanie obiegu dokumentów
  • organizowanie zakupów i zamówień dla oddziału
  • dbałość o wizerunek firmy
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet)
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność i dyspozycyjność
  • zaangażowanie, silna motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na cel i współpracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy własnej
  • terminowość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 5-dniowy tydzień pracy (poniedziałek – piątek)
  • stałe godziny pracy
  • spersonalizowane narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • indywidualne podejście do pracownika
  • udział w szkoleniach
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.