Specjalista ds. obsługi umów

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: SDO/049/TŁU

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas określony w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na pełny etat z możliwością rozpoczęcia pracy już 15.04
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3900 zł brutto
  • Premie kwartalne w wysokości do 15% wynagrodzenia zasadniczego
  • Pakiet socjalny (MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej/ administracji - min. 6 miesięcy
  • Znajomość obsługi komputera, aplikacji przeglądarkowych oraz pakietu MS Office - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Komunikatywność, samodzielność i duża dbałość o szczegóły

Zadania:

  • Weryfikowanie zgodności zawartych umów leasingu pod względem proceduralnym, formalnym i systemowym
  • Weryfikowanie poprawności i kompletności dokumentów wymaganych do uruchomienia kontraktów
  • Przygotowywanie umów leasingu i pożyczki oraz rozwiązywanie i wypowiadanie kontraktów
  • Weryfikowanie i uaktualnianie danych w systemach informatycznych zgodnie z załączonymi dokumentami
  • Systemowe procesowanie umów poprzez nadawanie im odpowiednich statusów i znaczników oraz kontrola terminowego wykonywania tych czynności