Specjalista ds. floty

Ogłoszenie numer: 4374341, z dnia 2021-04-02

Klient portalu Praca.pl

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa Białołęka

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa floty samochodowej.
  • Planowanie i koordynowanie przeglądów technicznych i dozorowych pojazdów, maszyn i urządzeń Spółki.
  • Tworzenie dokumentacji flotowej zgodnie z procedurami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami prawa.
  • Współpraca z serwisami samochodowymi.
  • Pomoc użytkownikom samochodów służbowych przy rozwiązywaniu bieżących problemów.
  • Ocena wyposażenia pod względem jakościowym i ilościowym.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku .
  • Wykształcenia minimum średniego (preferowane techniczne).
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office w szczególności Microsoft Excel.
  • Znajomości zagadnień i procedur związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych.
  • Czynnego prawo jazdy kat. B, mile widziane C, CE.
  • Wiedzy z zakresu budowy pojazdów, maszyn i diagnostyki pojazdów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość udziału w szkoleniach zawodowych.
  • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją .
  • Opiekę medyczną w prywatnej placówce.
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia na życie.