Specjalista ds. fakturowania i administracji floty

 Sixt rent a car zatrudni
pracownika na stanowisku
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Arabska 9

Opis stanowiska

  • Tworzenie, weryfikowanie oraz archiwizowanie dokumentów związanych z administracją floty
  • Wystawianie dokumentów/faktur w systemie księgowym, operacyjnym
  • Kontrolowanie płatności zgodnie z wystawionymi dokumentami
  • Administracja procesu fakturowania oraz bazy danych w systemie operacyjnym
  • Współpraca z kontrahentami i instytucjami finansowymi
  • Realizacja procesu ubezpieczenia nowych pojazdów Spółki oraz wypowiedzenia polis na koniec kontraktu
  • Przygotowywanie cyklicznych zestawień i raportów

Wymagane umiejętności:

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki lub zarządzania
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Biegła obsługa narzędzi pakietu Microsoft Office, a w szczególności MS Excel
  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość systemów księgowych
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach w Polsce i za granicą
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

Szczegóły ogłoszenia

Firma: SIXT Rent a Car

Data dodania: 2022-06-20

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, ul. Arabska 9