Specjalista ds. eksportu

Ogłoszenie numer: 4135121, z dnia 2021-01-11

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Skawa S.A w Wadowicach.

Więcej informacje na stronie www.skawa.com.pl

W związku z planowanym dalszym rozwojem działu eksportu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • bieżącą obsługa klientów eksportowych,
  • przesyłanie zamówień produkcyjnych, specyfikacji produkcyjnych,
  • zgłaszanie towarów do odprawy,
  • czynności związane ze standaryzowaniem towarów eksportowych wystawianiem świadectw jakościowych przez pokrewne placówki: Izba Gospodarcza, SSE Sanepid,
  • sporządzania analiz w zakresie realizacji zamówień eksportowych,
  • sporządzanie zestawień dokumentacji i inne,
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego wchodzących w zakres pracy działu lub wynikających z ważnych potrzeb przedsiębiorstwa,

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • precyzyjność, dokładność, solidność.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilną pracę w dużej renomowanej firmie.