Specjalista ds. Analiz Odczytów

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Obecnie poszukujemy do naszego oddziału w Krakowie kandydatów/ek na stanowisko:

Zadania:
  • Organizacja i koordynacja zleceń odczytowych dotyczących zużycia wody i ciepła
  • Współpraca z klientami w zakresie realizacji odczytów
  • Nawiązywanie współpracy z podwykonawcami
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej w SAP (zamawianie towaru oraz rozliczanie)
  • Rozliczenie i fakturowanie zleceń odczytowych
  • Rozliczanie podwykonawców
  • Współpraca wewnętrzna z Działem Rozliczeń
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta
  • Wielozadaniowość oraz duża samodzielność w działaniu
  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz negocjacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, prywatną opiekę medyczną, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest ista Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. 29 Listopada 155c. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.
Aplikując na nasze ogłoszenie, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez ista Polska Sp. z o.o., swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.