Specjalista ds administracyjno-technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0005
OBOWIĄZKI:
Branża: AGROTECHNICZNA Dbałość o sprawność sprzętu ogrodniczego (np. kosiarki, traktorki itp.)OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony od 15.01.2021r. do 31.12.2021r.MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów ul. Golfowa 2PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt w godz. 7-19 ,1/2 etatu (godziny pracy do ustalenia z pracodawcą)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe. (dowolne). Umiejętności w naprawach i konserwacji sprzętu ogrodniczego.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 400 - 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych