Specjalista ds. administracyjnego wsparcia prod. budowlano-montażowej

Lider w branżach:
  • Energia odnawialna - ogniwa fotowoltaiczne
  • ­Budowa sieci telekomunikacyjnych, systemów łączności
  • Systemy przeciwpożarowe, projektowanie,
    montaż - instalacja, serwis
  • Telewizja CCTV, monitoring przemysłowy,
    systemy kontroli dostępu, monitoring komunikacyjny
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Lubartów

Zadania stanowiskowe:
  • Pomoc w przygotowaniu obmiarów do wycen, ofertowania;
  • Przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej i projektowej, współpraca przy jej tworzeniu, nadzór nad usunięciem niezgodności;
  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z zamówieniem, harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną;
  • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa;
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej;
  • Sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej z wymogami dokumentacji projektowej, umowy na budowę i przepisów prawa;
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej i koncesyjnej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum zamawiającego po zakończeniu budowy;
  • Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie;
  • Tworzenie harmonogramu prac pracowników działu;
  • Obsługa programu IMPULS EVO (tworzenie kart pracy, zarządzenie kartoteką projektów);
  • Kontrola wykonanej inwestycji w miejscu realizacji prac;
  • Tworzenie raportów z wykonanej kontroli i przekazywanie;
  • Fakturowanie wykonanych robót (zgodnie z protokołami ich odbioru).
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Samodzielność i pomysłowość, odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Wynagrodzenie 3.850,00 zł – 4.150,00 zł brutto w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności.

Jeśli Twoje zgłoszenie zawiera dane wykraczające poza wymagane Kodeksem Pracy (imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) lub szczególne kategorie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO do CV dołącz klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach” Jeśli wyrażasz chęć wzięcia udziału w kolejnych naborach prowadzonych przez P.P.H.U. „ZALFON” Daniel Zalewski dołącz klauzulę o treści: „Wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez P.P.H.U. „ZALFON” Daniel Zalewski przez okres najbliższych 6 miesięcy”