Specjalista ds. Administracji

ZAPEWNIAMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet szkoleń,
  • pakiet medyczny,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.
SZUKAMY OSOBY:
  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • z wyższym wykształceniem,
  • z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego ( znajomość innych języków będzie atutem),
  • z doświadczeniem we współpracy z działem prawnym i we współpracy z kancelariami prawnymi przy procesowaniu umów,
  • zorganizowanej i efektywnej,
  • umiejętnie ustalającej priorytety, dokładnej i odpowiedzialnej
  • o wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • potrafiącej pracować pod presją czasu,
  • wykazującej się inicjatywą i samodzielnością,
  • o pozytywnym usposobieniu,
  • posiadającej prawo jazdy kat. B.
TWOJE ZADANIA:
  • nadzór i współpraca z sekretariatem,
  • organizacja i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • nadzór nad archiwizacją dokumentów w formie elektronicznej,
  • sprawne procesowanie umów handlowych z kontrahentami,
  • nadzór i koordynowanie audytów,
  • przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień,
  • dbałość o wysoką jakość i terminowość przydzielonych zadań,
  • zakup i prowadzenie ewidencji środków trwałych ,
  • udział w codziennych pracach biura.

W branży materiałów reklamowych POS jesteśmy obecni od 2001 roku. Zapewniamy szerokie wsparcie kampanii marketingowych w punktach sprzedaży popularnych marek na całym świecie. Produkujemy displaye, ekspozytory, stojaki i standy reklamowe. Każdy projekt naszego studia graficznego jest weryfikowany przez doświadczonych inżynierów, a następnie konstruowany w zakładzie produkcyjnym. Jesteśmy doceniani nie tylko przez naszych klientów, ale także przez jury międzynarodowych konkursów branżowych, w których zdobyliśmy już ponad 100 nagród. Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ATS Display Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez ATS Display Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie (05-462), ul. Boryszewska 22 c. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Przesłanie do ATS Display Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez ATS Display Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.