Specjalista ds. Administracji z komunikatywnym angielskim (B1, B2)

ZAPEWNIAMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • pakiet medyczny
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
POSZUKUJEMY OSOBY:
  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość innych języków będzie atutem)
  • zorganizowanej i efektywnej
  • wykazującej się inicjatywą i samodzielnością
  • umiejętnie ustalającej priorytety, dokładnej i odpowiedzialnej
  • chętniej współpracującej w zespole
  • potrafiącej pracować pod presją czasu
  • posiadającej prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w procesowaniu umów i współpracy z kancelariami prawnymi
TWOJE ZADANIA:
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji administracyjnych wewnątrz firmy i poza nią
  • nadzór nad pracą sekretariatu
  • organizacja i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • nadzór nad archiwizacją dokumentów w formie elektronicznej
  • sprawne procesowanie umów handlowych, NDA, pism z kancelarii prawnych, biur tłumaczeń etc.
  • zakup i prowadzenie ewidencji biurowych środków trwałych
  • nadzór i współpraca z zewnętrznymi usługodawcami biura (firmy sprzątające, ochroniarskie, zaopatrzeniowe etc.)
  • nadzór i koordynowanie audytów (wewnętrznych i zewnętrznych)
  • przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, pism oraz umów
  • dbałość o wysoką jakość i terminowość przydzielonych zadań

W branży materiałów reklamowych POS jesteśmy obecni od 2001 roku. Zapewniamy szerokie wsparcie kampanii marketingowych w punktach sprzedaży popularnych marek na całym świecie. Produkujemy displaye, ekspozytory, stojaki i standy reklamowe. Każdy projekt naszego studia graficznego jest weryfikowany przez doświadczonych inżynierów, a następnie konstruowany w zakładzie produkcyjnym. Jesteśmy doceniani nie tylko przez naszych klientów, ale także przez jury międzynarodowych konkursów branżowych, w których zdobyliśmy już ponad 100 nagród. Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz załączonym CV przez ATS Display sp. z.o.o z siedzibą pod adresem: ul. Boryszewska 22 C, 05-462 Wiązowna, KRS: 0000075752, NIP: 5321790563, REGON: 017445358 w zakresie realizacji przyszłych procesów rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy”. Aby uzyskać szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników i współpracowników.