Specjalista ds. administracji i zarządzania nieruchomościami

Firma NAL producent ekskluzywnej odzieży damskiej marki CATERINA zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • nadzór nad sprawami gospodarczymi, inwestycjami, transportem
  • organizowanie pracy firm współpracujących (remontowo-budowalanych, serwisowych, media)
  • zaopatrzenie w artykuły niezbędne o funkcjonowanie biura
  • zarządzanie nieruchomościami spółki
  • przeglądy techniczne obiektów
Oczekujemy:
  • wykształcenie średnie
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w dziale administracji

kompetencje:

  • umiejętności komunikacyjne
  • świadomość kosztowa
  • wiedza o zarządzaniu i administracji
  • zdolności organizacyjne
  • inicjatywa i przedsiębiorczość

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)