Specjalista ds. administracji i obsługi klienta

Ogłoszenie numer: 4358517, z dnia 2021-03-29

DATAMobi Sp. z o.o.

Oferujemy pracę w DATAMobi Sp. z o. o. - firmie o rosnącej pozycji, w fascynującej branży, w miłej i życzliwej atmosferze. Zapewniamy możliwość rozwoju i awansu. Z nami możesz stać się Managerem cieszącym się dużym szacunkiem, a praca stanie się Twoją pasją. Biuro DATAMobi mieści się przy Rondzie Wiatraczna (12 minut drogi od stacji Metro Centrum).

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań administracyjnych i operacyjnych.
  • Obsługa klientów.
  • Koordynacja prawidłowej realizacji zamówień i usług.

Wymagania

  • Pracowitość i rzetelność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość - MS Word, Excel, Outlook.

Oferujemy

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.
  • Rozwój i możliwość awansu.
  • Narzędzia zapewniające komfortową pracę.
  • Możliwość częściowo pracy zdalnej.
  • Szkolenia zapewniające dobre przygotowanie do wykonywanych zadań