Specjalista ds. administracji i obiegu dokumentów

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/22/0428
OBOWIĄZKI:
Nadzórnad obiegiem i archiwizacją dikumentów. Współpraca i kontakt z biurem księgowym. Księgowanie dokumentów w systemie SALDEO (rozdzielenie dokumentów na cukiernię i piekarnię). Nadzór nad dokumentami w systemie PROFIP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: administarcja
Uprawnienia: umiejętności obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych

Wymagania inne:

samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych zagadnień z zakresu obsługi administracyjnej. Wymagane 2 lata w pracy biurowej.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim