Specjalista ds. Administracji Grafikami

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Al. Jerozolimskie 96

Poszukujemy osoby, która:
  • posiada doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • zna pakiet MS Office, w szczególności program Excel
  • ma doświadczenie w pracy z systemem ERP/CRM
  • potrafi pracować pod presją czasu
  • wykazuje się dużą samodzielnością i skrupulatnością w wykonywaniu powierzonych zadań
  • potrafi efektywnie zorganizować swój czas pracy
Twoje zadania:
  • ścisła współpraca z Centrami Medicover w Polsce
  • wprowadzanie, modyfikacja i kontrola grafików
  • tworzenie grafików w programie Excel
  • bieżące sporządzanie raportów
  • wsparcie wdrożeń projektowych
Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - na czas zastępstwa
  • pracę w rozwijającej się firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover