Specjalista do spraw administracji

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista do spraw administracji
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/1708
OBOWIĄZKI:

Obsługa sekretariatu, sporządzanie raportów,dokumentacji. Współpraca z firmami kurierskimi.Obsługa korespondencji. Koordynowanie kalendarza spotkań. Obsługa portali aukcyjnych, sklepu internetowego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Podobne oferty pracy

Administration Specialist

emagine is looking for you who want to be the glue that binds everything together and makes our daily life work even better. You will be responsible for ensuring a well-functioning office. So its important that you have experience in this area, so if youre the type...

Firma: emagine sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Mokotów

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Administrator ds. wsparcia klienta z językiem hiszpańskim

Podstawowym obowiązkiem na stanowisku Administratora ds. wsparcia Klienta jest informowanie Klienta, że jego paczka nie została dostarczona, a następnie, poprzez komunikację mailową z Klientem i innymi działami UPS, doprowadzanie do pomyślnego rozwiązania...

Firma: UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Administrator ds. wsparcia klienta z językiem hiszpańskim

Podstawowym obowiązkiem na stanowisku Administratora ds. wsparcia Klienta jest informowanie Klienta, że jego paczka nie została dostarczona, a następnie, poprzez komunikację mailową z Klientem i innymi działami UPS, doprowadzanie do pomyślnego rozwiązania...

Firma: UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Data dodania: 2022-11-19

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy