Sekretarz / Sekretarka

Jesteśmy grupą laboratoriów działających na terenie całej Europy, zatrudniającą łącznie 1500 pracowników w 20 filiach. AGROLAB jest europejskim liderem rynku pod względem stosunku cen do jakości w zakresie analiz rolniczych, środowiskowych, wody i żywności.

Aby wesprzeć rozwój naszego zespołu w Polsce, szukamy osoby na stanowisko
Miejsce pracy: Dęblin
Zakres obowiązków:
  • obsługa sekretariatu,
  • obsługa systemy rejestracji czasu pracy
  • zapewnianie sprawnego obiegu dokumentów/informacji,
  • prowadzenie rejestrów korespondencji oraz faktur,
  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura,
  • monitorowanie prowadzonych spraw,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • archiwizacja dokumentów,
  • wprowadzanie faktur do systemu oraz ich opracowywanie.
Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • zdolności organizacyjne,
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista, otwartość oraz łatwość komunikacji.
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • znajomości podstawowych zagadnień księgowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:
  • benefity w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie w postaci wiedzy i wspaniałej atmosfery
  • od drugiej połowy przyszłego roku laboratorium przenosi się do Końskowoli - tam będzie docelowe miejsce pracy