Gdański Uniwersytet Medyczny

poszukuje kandydatów na stanowisko typu

Sekretarka
Miejsce pracy: Gdańsk

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • prowadzenie sekretariatu w Klinice Urologii,
  • pomoc w organizacji dydaktyki, badań naukowych i szkoleń,
  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z organizacją pracy dydaktycznej, m.in. prowadzenie dokumentacji dla studentów i pracowników, układanie lub pomoc w układaniu planów zajęć dydaktycznych,
  • pomoc w prowadzeniu sekretariatu oddziału urologii UCK.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego (mile widziane „Zdrowie Publiczne”)
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B1,
  • rozszerzonego poziomu obsługi komputera (Pakiet Office),
  • komunikatywności,
  • skrupulatności i umiejętności pracy w zespole.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • benefity dla rodziców,
  • atrakcje kulturalne i sportowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wczasy pod gruszą.

Podobne oferty pracy

Sekretarka

Zakres obowiązków: zarządzanie dokumentacją i korespondencją firmową oraz jej archiwizowanie, prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa biura Zarządu: organizacja kalendarza spotkań i zadań, organizacja podróży...

Firma: Szczęśniak Pojazdy Specjalne

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji: 2020-11-20

Więcej informacji

Sekretarka

Firma: Szczęsniak Pojazdy Specjalne

Data publikacji: 2020-10-07

Więcej informacji

Sekretarz Notarialny / Asystent Notariusza / Repertorzystka

Sporządzanie projektów aktów notarialnych i innych pism, przygotowywanie poświadczeń dokumentów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie elektronicznego Repertorium w systemie RejNet, kontakt telefoniczny i osobisty z sądami i...

Firma: Kancelaria Notarialna

Lokalizacja: śląskie / Ruda Ślaska

Szczegóły ogłoszenia

Firma: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Data dodania: 2020-11-03

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk