Ogłoszenie numer: 3648834, z dnia 2020-09-22

Alfa Progres Sp.zo.o.

Najem oraz obrót nieruchomościami

Sekretarka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa sekretariatu
  • nadzór nad obiegiem dokumentów oraz korespondencji
  • fakturowanie
  • współpraca z działem księgowym
  • przyjmowanie i obsługa gości firmy
  • prowadzenie spraw kadrowych
  • wsparcie bieżących spraw zarządu

Wymagania

  • samodzielność i sumienność
  • zdolności organizacyjne
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy
  • przyjazna atmosfera pracy