Samodzielny referent

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Głogowie
Komendant poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Głogów
Ogłoszenie o naborze Nr 78972

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa;

  • obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie;

  • praca związana z bezpośrednią obsługą klienta;

  • jedna zmiana.

Zakres zadań

  • realizacja bieżących potrzeb związanych z gospodarką finansową urzędu
  • scalanie, weryfikacja i korekty planów rzeczowo-finansowych
  • wypłacanie należności osobom wzywanym w sprawie powszechnego obowiązku obrony
  • prowadzenie ewidencji wydatków okolicznościowych, podróży służbowych pracowników i żołnierzy
  • planowanie zamierzeń logistycznych
  • prowadzenie mienia urzędu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli TAJNE