Samodzielny Referent ds. Administracyjnych w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

Rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

ogłasza otwarty konkurs na funkcję

Miejsce pracy: Gdańsk
R/1R22/WCH

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • prowadzenie wszystkich spraw związanych z tokiem studiów anglojęzycznych „English Division”,
  • współpraca z Opiekunami  lat, nauczycielami dydaktycznymi oraz jednostkami administracyjnymi GUMed,
  • obsługa komputera i systemów uczelnianych (eDziekanat – Verbis Dean’s Office, Extranet/Mailingi),
  • obsługa kancelaryjno-biurowa Dziekana i Prodziekanów,
  • zajmowanie się sprawami zaopatrzenia, planowanie i przygotowywanie zamówień, opisywanie faktur,
  • aktualizacja strony Extranetowej „English Division”,
  • archiwizacja dokumentów.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenia na stanowisku o profilu administracyjnym (min. 2 lata),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office i LibreOffice) oraz urządzeń biurowych,
  • samodzielności w działaniu, systematyczności, wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • logicznego, analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • komunikatywności, lojalności i dyskrecji,
  • znajomości zasad redagowania pism i łatwości w prowadzeniu korespondencji.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,
  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska,
  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Podobne oferty pracy

Referent w Dziekanacie Wydziału Chemii

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji związanej z tokiem studiów pierwszego i drugiego stopnia, obsługa studentów w zakresie przyjmowania i wydawania korespondencji kierowanej do dziekana oraz informowanie studentów o podjętych decyzjach, naliczanie,...

Firma: Uniwersytet Wrocławski

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Data publikacji: 2022-05-23

Więcej informacji

Referent

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca biurowa praca z wykorzystaniem komputera powyżej połowy dobowego czasu pracy oraz innych urządzeń biurowych praca w zespole pod presją czasu czas pracy zgodnie z...

Firma: Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Data publikacji: 2022-05-13

Więcej informacji

Referent prawny

Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu oraz poza urzędem (wyjazdy na kontrole terenowe). Praca przy komputerze oraz przy urządzeniach elektronicznych. Praca w terenie bez względu na warunki atmosferyczne. Prowadzenie samochodu służbowego. Siedziba urzędu...

Firma: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Zakopanem

Lokalizacja: małopolskie / Zakopane

Szczegóły ogłoszenia

Firma: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Data dodania: 2022-05-03

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk