Referent / Referentka w Dziale Administracyjno-Gospodarczym

Ogłoszenie numer: 4395521, z dnia: 2021-03-24

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk z siedzibą przy al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa
zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Zadania:
Miejsce pracy:

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
Al. Lotników 32/46
02-668 Warszawa

Opis stanowiska:
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wprowadzanie faktur do obiegu elektronicznego
  • prowadzenie ewidencji przedmiotów nietrwałych oraz wprowadzanie ich do programu księgowego
  • prowadzenie rejestru upoważnień pracowników dostępu do pomieszczeń (ze szczególnym uwzględnieniem pomieszczeń pod szczególnym nadzorem)
  • prowadzenie rejestru wydanych kart parkingowych i pilotów
  • prowadzenie kalendarza i dokonywanie rezerwacji sal seminaryjno - konferencyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • umiejętność obsługi programu Word, Excel
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • organizacja pracy własnej
  • wysoki poziom kultury osobistej
Oferujemy:
  • umowa o pracę na pełny etat