Referent ds. zamówień

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Ścisła współpraca z przydzielonymi dostawcami
  • Składanie zamówień na podstawie analiz i estymacji
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasów
  • Kontrola poziomu realizacji dostaw i terminowości dostawców
  • Aktywna współpraca z pracownikami innych działów
Od kandydatów oczekujemy:
  • Umiejętności pracy z dużymi wolumenami danych
  • Dokładności, rzetelności, terminowości w wykonywaniu zadań
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i otwartości na zmiany
  • Wysokiego poczucia odpowiedzialności
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

Podobne oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Główne zadania: realizacja zamówień klientów, wystawiane dokumentów sprzedażowych (WZ, FV), współorganizowanie transportów, ścisła współpraca z innymi działami m.in. działem handlowym, planowania produkcji, magazynem, budowanie trwałych relacji z...

Firma: Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Wola Mrokowska

Data publikacji: 2021-03-25

Specjalista ds. obsługi zamówień ze znajomością rosyjskiego i angielskiego

Poszukujesz pracy w obsłudze zamówień oraz chciałabyś wykorzystać znajomość języka rosyjskiego? Ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj! oferujemy umowę o pracę możliwość otrzymania premii uznaniowej szeroki pakiet pozapłacowy praca dla międzynarodowej...

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Data publikacji: 2021-03-16

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Dino Polska S.A.

Data dodania: 2021-03-24

Miejsce pracy: wielkopolskie / Krotoszyn