Referent ds. kancelaryjnych

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Wymagania:
  • wykształcenie średnie;
  • bardzo dobra znajomość programów biurowych,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • mile widziana znajomość SAP.
Zakres obowiązków:
  • skanowanie dokumentacji papierowej,
  • obsługa systemu workflow,
  • inicjowanie procesu obiegu dokumentów elektronicznych,
  • archiwizowanie dokumentacji.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • po 6 miesięcznym okresie zatrudnienia bogaty pakiet benefitów obejmujący: dofinansowanie do kart multisport, mikołajowe paczki dla dzieci, bony świąteczne, dofinansowanie do karnetów żużlowych, w okresie zimowym bezpłatne posiłki,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.