Referent ds. Administracyjnych

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym.

Grupa od 30 lat działa na rynkach Polski i Unii Europejskiej.

 W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • wykonywanie bieżących zadań administracyjno-biurowych
  • obsługa kancelaryjna biura, prowadzenie dziennika korespondencji
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji
  • administrowanie dokumentacją papierową oraz elektroniczną
  • dbanie o właściwą etykietę i wizerunek biura
  • wsparcie organizacyjne kierownictwa
  • organizacja spotkań firmowych i wydarzeń
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane powiązanie z branżą budowlaną
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • doskonała organizacja pracy
  • komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.