Referent ds. administracyjno-biurowych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Analizę dokumentów zgodnie z procedurami firmy
  • Wprowadzanie i uzupełnianie danych w systemie
  • Współpracę z pozostałymi działami w firmie
  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań
Od kandydatów oczekujemy:
  • Otwartości na nowe wyzwania
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności
  • Dokładności
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. administracyjnych

Zakres obowiązków: dbanie o kompletność oraz poprawność złożonych dokumentów, prowadzenie centralnego repozytorium kontraktów, koordynowanie procesu obiegu umów, obsługa programów komputerowych przeznaczonych do organizacji obiegu i archiwizacji umów,...

Firma: Politechnika Wrocławska

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Data publikacji: dzisiaj

Pracownik ds. dokumentacji i obsługi klienta z jęz. niemieckim

Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do wysyłki przesyłek celnych; Weryfikacja dokumentacji, co do ich poprawności i kompletności; Wprowadzanie danych do systemu; Raportowanie; Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem. Znajomość języka niemieckiego na poz....

Firma: LeasingTeam Professional

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Więcej informacji

Specjalista ds. realizacji zadań produkcyjnych

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: sprawowanie administracyjnej obsługi w ramach kompetencji działu obsługa przydzielonych do stanowiska zleceń umów sprzedaży szczególnie w zakresie sporządzania dokumentów oraz działań związanych z obsługą...

Firma: Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Dino Polska S.A.

Data dodania: 2021-04-14

Miejsce pracy: wielkopolskie / Krotoszyn