Referent ds. administracyjno-biurowych

Ogłoszenie numer: 4546159, z dnia 2021-05-05

Spółka z o.o. z kapitałem belgijskim, specjalizująca się w produkcji i obróbce elementów metalowych (www.saca.com.pl) zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjno-biurowa Spółki
  • współpraca z biurem rachunkowości obsługującym Spółkę
  • współpraca z dostawcami i odbiorcami Spółki

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • systematyczność i samodzielność w pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w firmie z tradycjami

  • pracę w zakładzie, położonym w centrum Wrocławia (atut)

  • praca w systemie jednozmianowym (atut)

  • pracę w dynamicznym zespole

  • ubezpieczenie grupowe