Referent administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Referent administracyjny
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/20/1965
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy z kandydatem wskazanym przez pracodawcęJedna zmiana 7.30-15.30 pn-pt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, umiejętność pracy przy komputerze, znajomość języka rosyjskiego-średni poziom

Miejsce pracy:

Elbląg


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Podobne oferty pracy

Główny specjalista

Warunki pracy Obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie Reprezentowanie urzędu w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi, beneficjentami i Komisją...

Firma: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Data publikacji: 2020-12-29

Więcej informacji

Szczegóły ogłoszenia

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Data dodania: 2020-12-17

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Elbląg

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy