Recepcjonistka / Recepcjonista

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Autoryzowany partner producenta naczep SCHMITZ CARGOBULL AG poszukuje
pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Ołtarzew
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa rozmów telefonicznych
  • Wydawanie i przyjmowanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Otwarte usposobienie i aktywna postawa w działaniu
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
W zamian oferujemy:
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:15 oraz  10:00 - 18:15.
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Opiekę medyczną
  • Świadczenia ZFŚS
  • Dostęp do pakietów sportowych
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Podobne oferty pracy

Pracownik recepcji / Specjalista ds. obsługi pacjenta

Zakres obowiązków: Administracyjna obsługa pacjentów tj. informacja telefoniczna, umawianie wizyt, prowadzenie dokumentacji i rozliczeń (wystawianie faktur, rachunków, fiskalizacja itp.), rejestracja i nadzór nad zamówieniami; Prowadzenie spraw...

Firma: VIGO-ORTHO POLSKA SP. Z O.O.

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Data publikacji: wczoraj

Więcej informacji

Recepcjonista / Recepcjonistka

Obowiązki: Przyjmowanie i rejestrowanie gości Zarządzanie kartami dostępu i prowadzenie ewidencji kart zasobów oraz archiwizacja dokumentów Obsługa połączeń telefonicznych i zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych, bazą parkingową Wsparcie w...

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Data publikacji: 2021-11-23

Szczegóły ogłoszenia

Firma: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Data dodania: 2021-11-24

Miejsce pracy: mazowieckie / Ołtarzew