Recepcjonista / Recepcjonistka

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z ugruntowaną pozycją na polskim rynku.
Posiadamy 19-letnie doświadczenie oraz produkty czyniące z nas lidera w wielu obszarach
branży poligraficznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze
  • Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (rezerwacje i przygotowywanie sal konferencyjnych)
  • Wsparcie pozostałych działów firmy w codziennych obowiązkach
  • Koordynowanie zaopatrzenia biura oraz współpraca z dostawcami i kurierami
Wymagania:
  • Umiejętność swobodnej obsługi komputera (w tym MS Office, Excel)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym odebranie telefonu i przekierowanie rozmów
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • Pełne wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy