Project Management Officer

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko Project Management Officer.

Główne zadania:

Wsparcie Managerów Programu w planowaniu, wykonywaniu oraz monitorowaniu realizacji zakresu programu w obszarach:

  • Zarządzania komunikacją (przygotowywanie zleconych raportów, prezentacji, notatek oraz ich dystrybucja, organizacja spotkań).
  • Zarządzania budżetem (procesowanie zamówień i faktur).
  • Zarządzania czasem (pomoc w przygotowaniu harmonogramów).
  • Zarządzania ryzykiem (udział w identyfikacji, monitorowaniu i kontroli ryzyk).
  • Zarządzania dokumentacją programu oraz witrynami programu (m in share point)
  • wsparcie procesów raportowania.
Wymagania:
  • Zaawansowana znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel, Power Point, Access.
  • Precyzyjność, sumienność, odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań, zdolności analityczne, kreatywność.
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowany obszar IT).
  • Zdolność do pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie.
  • Zainteresowania w obszarze zarządzania finansami i projektami.
  • Miłe widziana znajomość MS Share Point, oraz podstawowa znajomość obszaru baz danych.
  • Swobodne posługiwanie się j. angielskim w mowie i piśmie.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz organizacyjne.
  • Poczucie humoru
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci