Pracownik wydziału

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Miejsce pracy: Ostrzeszów
Numer: StPr/22/0581
OBOWIĄZKI:
Obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych, praca jako tapicer-montażysta, pakowanie mebli wkartony i folie, kontrola jakości, ręczne prace transportowe, obsługa pistoletu do nakładania kleju, obsługa narzędzi ręcznych bez napędu, obsługa ręcznychwózków transportowych oraz automatycznej owijarki do palet, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego, praca na wysokości do 3metrów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: tapicer
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi narzędzi ręcznych

Miejsce pracy:

Ostrzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie