Pracownik w Departamencie Prawnym

DZIEŃ DOBRY
W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny
#ZajmijStanowisko:

Departament Prawny

(Poznań)

W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego.
W naszym zespole na co dzień:
  • odpowiadasz za obsługę administracyjną zespołu,
  • nadzorujesz obieg korespondencji,
  • sporządzasz raporty i zestawienia,
  • uzupełniasz wewnętrzne bazy danych.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • jesteś studentem min. III roku studiów lub absolwentem,
  • jesteś osobą pracowitą, odpowiedzialną, skrupulatną i dobrze zorganizowaną,
  • lubisz pracę w zespole.

pko, bank, bp

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Assistant Credit Officer in Structured Loan & Collateral Services

Would you like to gain experience in the lending area? We are now looking for a Assistant Credit Officer in Structured Loan & Collateral Services, Łódź to deliver an outstanding service, assume full ownership and have a great opportunityto focus on value...

Firma: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Data publikacji: dzisiaj

Więcej informacji

Asystent / Asystentka działu prawnego

Twoje zadania: Wsparcie administracyjne dla działu prawnego w Polsce Zarządzanie dokumentacją papierową i cyfrową Komunikacja z zewnętrznymi prawnikami, bankami, urzędami i komornikami Monitorowanie i dotrzymywanie terminów Tworzenie harmonogramu płatności...

Firma: Arcos FM PL

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Data publikacji: 2021-08-03

Asystent / Asystentka w dziale zarządzania w Centrum Handlowym

Twoje zadania: Korespondencja z najemcami i klientami Obsługa sekretariatu Aktualizacja wewnętrznych statystyk i list Kontrola zewnętrznych firm pod względem jakości wykonywanych usług Koordynacja i kontrola działań marketingowych (np. eventów, ankiet, akcji...

Szczegóły ogłoszenia

Firma: PKO Bank Polski S.A.

Data dodania: 2021-07-05

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań